اهمیت بالا بردن دانستنی های جنسی در میان مردم جامعهبهتر است در زمینه افزایش اطلاعات زوجین در زمینه رابطه جنسی و همچنین اطلاع رسانی به عموم مردم جامعه در مورد روش های پیشگیری از بیماری های مقاربتی باعث افزایش سلامت جنسی در سطح جامعه شویم گامی موثر در این زمینه برداشته شده است که در ادامه توضیح خواهیم داد .

ادامه مطلب: اهمیت بالا بردن دانستنی های جنسی در میان مردم جامعه

چند علامتی که نشان می‌دهد شما و همسرتان زوج مناسبی هستید

شما مطمئن هستید که انتخاب درستی در مورد همسرتان داشته‌اید. حالا فردی را در کنار خود دارید که می‌توانید با او صحبت کنید و از حضورش لذت ببرید. اما واقعا چگونه می‌توان مطمئن بود که شما زوج مناسبی برای یکدیگر هستید؟ خوشبختانه علم پاسخ مناسبی برای این سوال دارد. در این مقاله فاکتورهایی را بیان می‌کنیم که می‌تواند بر روی روابط شما تاثیر بگذارد.

ادامه مطلب: چند علامتی که نشان می‌دهد شما و همسرتان زوج مناسبی هستید

۵ کاری که قبل از رابطه جنسی نباید انجام دهید

حتی افرادی که در رابطه جنسی خود تجربیات موفقی دارند نیز ممکن است قبل از انجام آن دچار اشتباهاتی شوند. برخی از این اشتباهات منجر می‌شود رابطه خوبی با همسرتان نداشته باشید. در این مقاله قصد داریم به این موضوع بپردازیم.

ادامه مطلب: ۵ کاری که قبل از رابطه جنسی نباید انجام دهید

تاثیر نزدیکی بر رابطه احساسی زن و شوهر


رابطه جنسی تا چه حد روی زندگی زناشویی تاثیرگذار است و میزان طبیعی دفعات برقراری آن یان زن و شوهر چگونه باید باشد رابطه احساسی زوجین تا چه حد مبتنی بر نزدیکی آن دو است

ادامه مطلب: تاثیر نزدیکی بر رابطه احساسی زن و شوهر

تبلیغات

  
کسب درآمد